Перший заїзд на шостому етапі Чемпіонату світу з мотокросу в Чернівцях

Вільне тренування учасників шостого етапу чемпіонату світу з мотокросу в класі МХ-3 (до 650 куб. см.) у неділю ніяких особливих змін не виявило. Фаворити знову показали кращі результати і тим самим підтвердили свої серйозні наміри. Залишалося дочекатися заїздів і дізнатися, чи зможуть українські гонщики скласти гідну конкуренцію лідерам загального заліку чемпіонату світу.

Вже зі старту першого заїзду трійка лідерів (Мілко Потішек, №5, Жюльєн Білль, №2 та Мартін Міхек, №232) очолила гонку і вже до самого кінця нікого навіть близько до себе не підпустила. Потішек, якому напередодні, під час кваліфікаційного заїзду, так і не вдалося наздогнати Білля, впевнено захопив лідерство, і, не зважаючи на постійний пресинг конкурента, перетнув фінішну пряму першим. У свою чергу Жюльєн Білль не залишив жодного шансу чеському гонщику Мартіну Міхеку і всю гонку пройшов другим. А що ж Міхек? Йому нічого не залишалося, як фінішувати третім, що, втім, є дуже звичною для нього справою протягом нинішнього сезону (для прикладу: Білль виграв у 2011 році 6 заїздів, Потішек — 3, а Міхек 5 разів фінішував на третьому місці).

Далі ж боротьба тривала між обмеженою кількістю гонщиків. Четверту позицію захопив чех Мартін Жерава (№174), а п'ятим на фініші, на радість численним уболівальникам, був українець Микола Пащинський (№116). Шосту й сьому позиції захопили відповідно Міхель Штауфер (Австрія, №162) та фінн Антті Піронен (№213), і тут неможливо не згадати закарпатця Андрія Крічфалушія, який після блискучого старту, як і в кваліфікації, втрачав власні позиції від кола до кола, та до фінішу дійшов лише тринадцятим, пропустивши вперед Олександра Пащинського (№115, Україна), чеха Петра Міхальца (№67), італійського гонщика Марко Мадді (№153), білоруса Євгена Тилєцького (№91) та болгарина Ніколая Куманова (№151).

Нажаль, для Романа Морозова заїзд вийшов провальним. Йому вдалося зі старту увірвітися у десятку кращих, але пізніше українця підвела техніка. Роман двічи заїжджав на піт-лайн і після другого разу вирішив гонку не продовжувати, оскільки втратив досить багато часу і вже не мав можливості показати пристойний результат.

Очкова зона після першого заїзду шостого етапу ЧС з мотокросу в класі МХ-3 виглядала так: