Кращі юні гімнастки Буковини змагалися на відкритій першості ЧОДЮСШ

В перший уїк-енд листопада в Чернівцях відбулася відкрита першість чернівецької обласної ДЮСШ з художньої гімнастики. Участь у змаганнях приймали вихованки цієї спортивної школи, гімнастки ЧООФХГ, а також юні спортсменки київського спортивного клубу художньої гімнастики під керівництвом Людмили Кузнєцової. Іншими словами, кращі буковинські гімнастки розпочали сезон саме цими змаганнями і, напевно, для кожної з них вдалий виступ був дуже важливим, оскільки певною мірою підводив підсумки літніх та осінніх тренувань.

Змагання проходили в усіх вікових категоріях. Варто зазначити, що наймолодшими учасницями змагань стали спортсменки 2005 та 2006 р.н., які вперше вийшли на килим та здобули свої перші в житті нагороди. Але, звичайно, найбільшу увагу численних глядачів привернули виступи дорослих дівчат, що виступали за програмою майстрів спорту.

Всього у змаганнях взяло участь близько ста спортсменок.

Далі наводимо список переможців та призерів відкритої першості ЧО ДЮСШ з художньої гімнастики:

• 10. О. Юрій

Дякуємо за представлені результати змагань тренеру ЧО ДЮСШ з художньої гімнастики Оксані Корінець, вихованки якої здобули найбільшу кількість нагород на цих змаганнях.

А до кінця року любителі художньої гімнастики на Буковині матимуть змогу побачити підсумкові змагання спортсменок краю, здачу контрольних нормативів із визначенням переможниць та призерок, а на початку 2012 року відбудеться турнір з художньої гімнастики на призи Діда Мороза для наймолодших гімнасток.