У Балаклаві без буковинських фіналістів не обійдеться!

Протягом двох останніх днів три представники Чернівецької області провели свої другі бої на Турнірі сильніших боксерів України 2006 — 07 р.н. в Балаклаві. Лідер команди, шипинецький боксер С. Грекул, з рахунком 13-6 переміг свого опонента й вийшов у фінал своєї вагової категорії. Оскільки він є призером цьогорічного Чемпіонату європи з боксу серед школярів, чекатимемо від нього на цих змаганнях тільки перемоги!

Переміг у своєму двобої також інший вихованець Івана Собка — А. Флоря, проте по дорозі до фіналу завтра йому прийдеться провести півфінальний поєдинок.

А М. Морар (тренери — Ш. Мантов і П. Москалюк), нажаль, не зміг подолати наступне коло змагань і приєднався до когорти інших буковинців, що поступилися попередніми днями.

Отже, чекатимемо він наших земляків позитивного закінчення турнірів сильніших боксерів у Криму!