В музеї панує квіткова країна!

Якщо на чернівецьких вулицях у власні права все намагається вступити зима із своїми неоднінними атрибутами — снігом та льодом, то в художньому музеї нашого міста панує квіткова країна. Різноманітні квіти та букети з бісеру й напівдорогоцінного каміння по-весінньому прикрашають виставкову залу музею, де презентується традиційна щорічна виставка чернівецького Клубу любителів бісероплетіння.

Вже вп'яте чернівчани та гості міста мають змогу відвідати виставку чернівецького Клубу любителів бісероплетіння в Чернівецькому художньому музеї та ознайомитися із творчістю провідних рукодільниць нашого міста з цього виду декоративно-прикладного мистецтва. Клуб, який сьогодні є відомим по всій Україні, було засновано у 2007 році і з тих пір учасниці Клубу щорічно влаштовують цікаве та неповторне свято всім прихильникам бісероплетіння.

Відкриття V виставки ексклюзивних прикрас із бісеру та напівдорогоцінного каміння під назвою «Суцвіття буковинських барв» відбулося у виставковій залі художнього музею. Цього разу прийняли участь у виставці 12 майстринь бісероплетіння під керівництвом незмінної голови цього об'єднання Оксани Каменецької-Садіоглу. Увазі відвідувачів виставки запропоновано близько 120 ексклюзивних робіт з бісеру, каменів Сваровськи та різноманітного напівдорогоцінного каміння.

Для Клубу традиційним також є дебютне експонування робіт під час  колективних виставок і таким чином відвідувачі музею завжди мають унікальну можливість першими побачити нові витвори чернівецьких рукодільниць. Тож зараз в експозиції «Суцвіття буковинських барв» представлені прикраси, створені протягом 2011 року.

Родзинкою цьогорічної виставки, в першу чергу, є вже згадана буковинська «квітковість», а, по-друге, дебютна презентація серед прикрас із бісеру та каміння вишитих бісером ікон, авторкою яких є Галина Мусурівська. Таким чином ми бачимо розширення творчого кругозору учасниць Клубу, оскільки з кожним роком виставки майстринь стають все цікавішими та яскравішими.

Під час відкриття виставки директор художнього музею пані Інна Кіцул відмітила зростання рівня майстерності чернівецьких рукодільниць, і це підтверджується постійною участю кращих мастринь на різноманітних фестивалях, ярмарках, виставках, майстер-класах, конкурсах із декоративно-прикладного мистецтва, де вони здобувають численні дипломи та нагороди. Особливо це стосується керівника Клубу, Оксани Каменецької-Садіоглу, яка, окрім цього, постійно співпрацює із провідними журналами України з рукоділля: попередні роки прикраси пані Оксани презентувалися в журналі «Модний», а з цього року її роботи можна регулярно бачити в журналі «Бісер», який видається в Тернополі.

Виставка експонуватиметься в Чернівецькому художньому музеї до 23 січня 2012 року, тобто протягом місяця, і традиційно, вже втретє поспіль, закінчиться майстер-класом під керівництвом провідних майстринь Клубу любителів бісероплетіння.
 
Учасниці виставки
 
Оксана Каменецька-Садіоглу
Олена Семотюк
Галина Мусурівська
Наталія Остапчук
Влада Погоріла
Валентина Пурич
Марія Пурич
Тетяна Жук
Лілія Адамова
Олена Коваль
Юлія Березовська
Вікторія Гаврилішина
Наталія Комар

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте