Спілка і фотоклуб «Позитив» у художньому музеї Чернівців - як вдома!

Всі поціновувачі сучасної художньої фотографії на Буковині вже, напевно, відвідали фотовиставку Чернівецької обласної організації НСФХУ, яка експонується цими днями в Чернівецькому художньому музеї. Експозиція, яку було презентовано наприкінці 2011 року, просто не могла не зацікавити відвідувачів музею своїм розмаїттям жанрів та стилів фотомистецтва, а також рівнем виконання робіт буковинськими фотомитцями. 

Під час відкриття виставки голова ЧОО НСФХУ Тарас Перун відмітив тісну багаторічну співпрацю між художнім музеєм та спілкою, протягом якої було зроблено і втілено в життя багато мистецьких проектів та спільними зусиллями відкрито багато фотовиставок. «Спілка і фотоклуб «Позитив» у художньому музеї Чернівців — як вдома. Нас тут завжди чекають, нам раді, й тому ця співпраця буде продовжуватися», — зазначив пан Тарас.

Торкнулися під час відкриття й теми скепсису, притаманного багатьом фахівцям по відношенню до таких колективних виставок, оскільки будь-яка виставка повинна мати свою концепцію, бути цільною, а цих умов організатори експозицій далеко не завжди притримуються. Проте цього разу, коли експозицію було складено, всі, хто мав до неї безпосереднє відношення, були приємно вражені. І хоча роботи, представлені на виставці, є дуже різними за напрямками, стилями, техніками виконання, технологіями, якими користуються фотографи та навіть рамки, розміри й формати фоторобіт різні, експозиція дійсно вийшла цільною та логічною.

Участь у виставці взяли 14 із 15 членів спілки. За словами Тараса Перуна це абсолютно різні за віком і досвідом, проте зрілі у творчому плані люди. Не можна було не згадати й про те, наскільки важливим чинником творчого розвитку фотомистецьких кіл Буковини є взаємопроникнення та співпраця із чернівецьким народним аматорським фотоклубом «Позитив». 8 членів ЧОО НСФХУ є кістяком фотоклубу і навпаки: найактивніші члени «Позитиву» — члени фотоспілки. «Ми залучаємо талановиту молодь і маємо за мету пропонувати їх у члени організації», — зауважив пан Тарас.

Хотілося б ще раз привітати учасників із відкриттям та експонуванням цієї виставки, побажати її учасникам нових ідей, гарного настрою, великих звершень у новому 2012 році, який вже наступив, адже він, впевнений, буде дуже цікавим і дасть богемі краю багато тем для роботи та самовираження.

А всім іншим… По-перше, обов'язково відвідати фотовиставку ЧОО НСФХУ, якщо ви вже цього не зробили, а, по-друге, гарних емоцій від різноманітних мистецьких заходів та акцій, які очікують на вас у виставкових залах та галереях Чернівців.

І саме головне: пам'ятайте, вас завжди раді бачити в головному мистецькому храмі Буковини — Чернівецькому художньому музеї, де відбуваються найцікавіші та найяскравіші мистецькі події нашого краю!    

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте