Розмаїття художньої фотографії на фотовиставці Чернівецької ОО НСФХУ

Серед добрих традицій, що вже давно посіли своє поважне місце в культурному житті Чернівців, є звітна виставка художньої фотографії, яка презентується наприкінці кожного року в Чернівецькому художньому музеї. Її організаторами є Чернівецьке обласна організація НСФХУ та, власне, сам музей. Ось і цього року, напередодні новорічних свят, відбулося відкриття чергової виставки спілчан. Власні творчі роботи у виставковій залі музею представили 14 із 15-и членів Спілки.

Але, все ж таки, цього року виставка буковинських фотомитців є особливою. В першу чергу тому, що звітують спілчани за два останніх роки, а в цей час у Спілці багато що змінилося. Про це під час відкриття експозиції сказав голова ЧОВ НСФХУ Тарас Перун: «В нашій спілці протягом двох останніх років дуже багато чого відбулося, змінилося. Ми звільнилися від так званих «мертвих душ», які просто числилися, не займалися творчою фотографією. Зате в колектив влилися молоді талановиті люди, які вміють і бажають працювати. Особливо я радий тому, що з нами зараз відомий буковинський фотомитець Броніслав Тутельман. Його досвід, його вміння нам стане в пригоді. І не тільки молодим членам спілки».

На виставці можна побачити багато різних напрямків фотографії і технік її виконання. Роботи різни за характером і можуть зацікавити будь-кого із шанувальників фотомистецтва. Перед нами — чорно-білі фото, сепія, кольорові фотографії, фотоколажі, аналогові та цифрові фотороботи. «І саме це потрібно глядачеві, саме тому виставка така яскрава і цікава, викликає бурю емоцій! І якщо це подобається багатьом — це, безумовно, тенденція», — зауважила директор музею пані Інна Кіцул.

Нагадаємо, що ЧОО НСФХУ існує вже більше 15-и років. Члени Спілки різного віку — від 25 до 70 років. Протягом усього часу свого існування буковинські фотомитці прийняли участь у багатьох колективних виставках як на території України, так і за кордоном, презентували численні персональні фотовиставки та здобули премії та нагороди на найпрестижніших фестивалях, конкурсах та салонах художньої фотографії. Київ, Вінниця, Львів, Суми, Феодосія, Хмельницький, різні міста Австрії, Польщі та Румунії — ось неповний перелік географії Чернівецької НСФХУ…

Зокрема, Тарас Перун — володар двох золотих і бронзової нагород НСФХУ, ще один «золотий» медаліст — Ігор Тимофійчук, Ігор Бесараба здобув золоту і срібну медалі FIAP (міжнародна асоціація фотомитців), Андрій Сауляк має блакитну стрічку FIAP, Роман Остапчук — дипломант НСФХУ, а Ілля Пероган отримав приз на престижному фотоконкурсі щоденної всеукраїнської газети «День».

Кожен бажаючий може ознайомитися з фотовиставкою ЧОО НСФХУ в Чернівецькому художньому музеї до 16 січня 2012 року. 

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте