"Весняний фотовернісаж - 2012". Виставка ІІ Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива»

Побачити розмаїття сучасної фотографії та осягнути всю безмежність можливостей цього виду мистецтва, яке беззупинно набирає популярності у всьому світі, можна було наприкінці березня — початку квітня у виставкових залах Чернівецького художнього музею. «Весняний вернісаж — 2012» — саме так називався цей справжній фестиваль фотомистецтва, який вже вдруге проходив у стінах головного культурно-мистецького закладу Буковини. Третя його складова — фотовиставка «Благодійність крізь призму об'єктива» — відкрилася якраз наприкінці першого місяця весни і є апогеєм ІІ Всеукраїнського фотоконкурсу з одноїменною назвою, який, схоже, стає приємною традицією як для організаторів конкурсу і його учасників, так і для тих, хто сьогодні дійсно потребує моральної та матеріальної допомоги від небайдужих людей. 

Основним організатором виставки є Український форум благодійників — перша в Україні професійна асоціація благодійних фондів, організацій і бізнес-компаній, які займаються благодійністю, а відбувається виставка за сприяння Чернівецької міської ради і під час її відкриття буде об'явлено збір коштів на лікування важкохворої дитини у спеціальну скриню, що є акцією  Чернівецького міського благодійного фонду «Милосердя».
 
На фотовиставці представлено 38 кращих фотографій, обраних з понад 200 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на фотоконкурс «Благодійність крізь призму об'єктива». Всі буковинські шанувальники фотомистецтва можуть із гордістю відмітити, що переможцем конкурсу в номінації «Благодійність очима дітей» серед юних фотоаматорів України стала вихованка фотостудії «Погляд» чернівецького міського Клубу Юних Техніків «Кварц» Діана Кулик, яка отримала спеціальний приз за фотороботу « Бесіда». Зауважимо, що цей успіх є вже другим у кар'єрі юної фотомайстрині, адже в минулому році Діана також стала переможницею однієї з номінацій Всеукраїнського фотоконкурсу газети «День». Загалом до складу експозиції увійшли дві фотороботи вихованців фотостудії «Погляд».
 
Обирало кращі світлини конкурсу професійне журі, до складу якого увійшли як відомі на весь світ українські фотографи (Ігор Гайдай та Юрій Косін), так і представники міжнародних благодійних інституцій (Фонд «Відродження» та Фонд Ч. С. Мотта) та Представництва ООН в Україні.  Новинкою цьогорічного конкурсу стали номінації «Волонтерство змінює світ» і «Благодійність очима дітей».
 
Чернівці — наступний пункт мандрівки експозиції після Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, Будинку уряду, столичної галереї «Атрибут» і Будинку вчителя, національного університету «Львівська політехніка» та львівської кав'ярні «Квартира 35», а після нашого міста найкращі роботи Другого всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об'єктива»   побачать в Ужгороді, Умані, Херсоні та в Севастополі.  

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте