Альберт Комарі
Рейтинг
+2400.80
Сила
6595.44

Альберт Комарі

a-komari

avatar
Святе, у дітей цього віку навряд чи це спрацьовує. По-перше, мрія попасти у фінал по Україні. Це вже неабияке досягнення!!! Ну а вже Бразилія! То ж як у казці!!! ;)
Останній раз відредаговано
avatar
Нє, не вже поприкалуваться тут не можна! ;)
avatar
Я особисто голосуватиму або за Каспрука, або за Забродського
avatar
Сергей, подскажите, где можно найти книги Марты Блюм? Я хотел бы почитать, мне нравится!
avatar
Льошику! За такі пости я скоро дійду до того, щоби повісити твого портрета на робочому місті як портрет улюбленого блогера!!! Класно! І ще раз класно!
avatar
Лёшик и Макс, я с вами абсолютно согласен!!! Я вообще для более чем половины случаев нашей жизни подставлял бы фразы Булгакова! А «Собачье сердце» должна быть настольной книгой (или дежурным фильмом) у каждого просвещённого человека!
avatar
Блін, не коментував і не постив тут вже давно… То часу не було, то якісь інші проблеми. Але прочитав це і не зміг стриматися!!!
Так от, це — найточніші, наймудріші слова, які попадалися мені на очі протягом останнього року!!!
Честь і хвала тобі, пані авторко! Дякую особисто від себе і від багатьох чоловіків!
З мене — кава або глінтвейн! На вибір!!!
avatar
І як було потім, ти не в курсі? Чи сплатили їй страховку?
avatar
Ха! Эти индейцы даже не приняли участие в Петриускому ярмарку! Уровень очевиден!
avatar
Ну, на щастя у нас кожен на своєму місці, кожен знає, що він робить і навіщо, і ми, музейники, робимо дійсно важливу справу, а ось тебе, Захаре, гоняючого чай чи щось там таке інше, вже скоротили за «професіоналізм» і «вихованість»…
avatar
Нє, ну дійсно, просто виникає одне-єдине просте питання: навіщо брехати? Всі ж бачили, як воно було. Жалілися-не жалілися — то одне, та про безперебійну роботу комунальних служб можна було простісінько промовчати.
А так, як і сказав Ігор, пахне стовідсотковим совдепом. А тоді нам «нє по путі».
avatar
t-novitski.vkursi.com/1584.html От і лінк, до речі!
avatar
Марто, ти просто розумничка! Класно написала! Ця тема вже неодноразово піднімалася на Вкурсі, але ти її описала на всі 120 балів! Респект!
avatar
От за шо я тебе люблю, Володимире, то за твої чіткі та влучні висловлювання! З усім повністю згоден. Тим більше, що ми з Альонкою в описаній ситуації були разом.
Деколи сервіс «маде ін Черніуці» просто вражає! І проблема в тому, що багато закладів просто на очах спаскудилися протягом останніх років. Моє дитинятко піццу полюбляє понад все у світі, тому частенько приходиться ними ходити і порівнювати з минулими відвідуваннями. І рідко хто тримає марку якості. Рідкісний приклад — «Ефес» на І. Франка, та й то, вважаю, тільки тому, що господар там не місцевий!
avatar
Як на мене, Святе, то сьогодні немає чого таким випадкам дивуватися. Ця зима має залишитися для Чернівців в історії як приклад повної бездарності всіх, хто ходить «на працю» до ратуші!
avatar
Меня это тоже удивило. Типа, «приходите ещё раз и рискните. Может, будет лучше». Нет уж, пасибки, сами ешьте!
avatar
Свигекельствую, что всё вышеизложенное — истинная правда! Я бы даже порезче высказался! И нечего там делать! Мне вообще ничего там не понравилось! Всё, что есть в Черновцах, даже МАРИО и т.д. — лучше и спокойнее для нервов.
avatar
О, дякую, шо підтримав і запостив!
avatar
Вовчик, давно тебе тут не було! А щодо коментів і проблеми, то, нажаль, порядність і доброчесність у магазинах із продуктами зустрічаються дуже рідко. Сам працював у цій сфері, тому і знаю
avatar
Ну, в нас половина таких ППшників, і не тільки в Чернівцях, хоча, може, в Чернівцях їх особлива щільність на душу населення!